Ошибка РE в стиральной машине LG (ЛДЖ)

Якщо на дисплеї електронної пральної машини LG з’явилася помилка РE, це супроводжується неможливістю почати прання. При спробі користувача встановити параметри та натиснути кнопку запуску знову нічого не відбувається. Трапляється, що такий код несправності світиться в процесі – тоді цикл, який виконувався, неочікувано зупиняється та не починається знову.

Помилка РE означає, що пресостат або датчик, що відповідає за рівень води, працює неправильно. До виклику майстра можна спробувати впоратися з цим самостійно.

Як скинути самостійно

Цей код далеко не завжди з’являється в результаті несправності. Трапляється, що він з’являється, коли пральна машина постійно набирає та зливає воду по колу. Це наслідок неправильного підключення агрегата до каналізації. Зробіть це за інструкцією або запросіть фахівця для допомоги. Причина може бути й у недостатньому тиску. Ця проблема вирішується шляхом втручання сантехніка.

Помилка РE виникає не дуже часто. Вона з’являється тоді, коли відходять з’єднання датчика рівня води. Достатньо просто поставити їх на місце. Помилка з’являється і в результаті тимчасового програмного збою. Він усувається шляхом перезавантаження пральної машини. Для цього вона вимикається з розетки на 10-15 хвилин, а потім запускається знову.

Які можуть бути поломки

Якщо після перезапуску помилка РE не зникає, це говорить про такі несправності:

Несправність Причини Як виправити
Цикл прання не починається. Несправний пресостат – у більшості випадків саме він винен. Ремонт або встановлення нового датчика.
Відразу після натискання на Старт з’являється помилка. Або ж вона виникає у процесі. Вийшла з ладу плата управління. Перепайка доріжок. Якщо несправний процесор – заміна плати.
Помилка періодично з’являється, потім зникає. Пошкоджена проводка\контакти. Відновлення або заміна проводки.

Если у Вас остались вопросы или хотите вызвать мастера, звоните нам (заказывайте callback)

Всі коди помилок пральних машин LG

Выезд мастера с 8:00 до 21:00
без выходных и праздников
Сall Сenter круглосуточно